Сім’ї Народного Тилу! Хочу з вами поділитися своїми відкриттями! Усі вони стосуються сфери взаємодії з людьми та довкіллям. За півтора року праці з дітьми та матерями ми зрозуміли, що є питання, у яких ми не обізнані, не компетентні. Зокрема, це проявилося в неспроможності приділяти багато часу більш дорослим дітям. Ми, певна річ, їх не полишали напризволяще, але часу приділяли трішки менше, ніж бажалося.

Спочатку була Laura Čaupale, яка нам дуже допомогла, але Лаура поїхала на батьківщину, і питання постало на січень, а це – три групи! Ми багато про це міркували і навіть трохи нервувалися. Але виїзд був неминучий, ми переглянули всі варіанти, і залишалося лише одне – попросити у Всесвіту допомогу. І покластися на волю Бога – як Бог дасть, так і буде. Втім пошуки не припинялися. У перші дні нашого перебування в магічних Карпатах нас навернуло до молодіжного центру з тим самим питанням. Керівник центру мені запропонувала Володимир Барилюк. Певна річ, я вилила на нього стільки інформації, що, гадаю, трохи перелякала хлопця, втім останні мої слова про любов до дітей, як головний критерій оцінки аніматора, мабуть, зробив свою справу, і Володя погодився попрацювати один день із дітьми. На тому й зупинилися. Володя приїхав до нас й одразу взяв дітей під свою опіку, грався до вечора, і коли діти після вечері всі, як один, почали запитувати, а чи буде завтра Володя, в мене жодних сумнівів не лишилося!

У ті хвилини я зрозуміла, простір виконує ваші прохання, коли вони мають сенс. Коли вони ідуть на допомогу іншим, і коли ви чітко знаєте – що і хто вам потрібен. Ви робите запит, і ви отримуєте «..по вірі вашій» – у що віруєш, що просиш, з чим звертаєшся. Так само, коли ви сидите на якихось негативних забаганках і проханнях, Всесвіт виконуватиме ваші прохання, бо вибір за вами – ви й лише ви обираєте, що і як, лише ви вибудували ті іспити, які маєте скласти на своєму життєвому шляху. Ми дуже тішимося тим, що наша команда так професійно працювала, з цілковитою віддачею. Величезна вдячність Володимир Барилюк за терпіння, професіоналізм, тепло й любов до дітей. Аліна Корпач, ти, як завжди, – наше сонечко, так і тримай, дякуємо за твою любов до діточок і безвідмовність, надійність. Natali Mostipan – дякую, що маю можливість спостерігати, як зростає твоя творча сила, впевненість і віра в себе і в людей, які тебе оточують. Дякую за твою відданість, внутрішню красу, яка має прояв у твоїх роботах, дякую, що надихаєш багатьох матерів і дітей на творчі пошуки і розкриваєш таланти інших. Дякую, що вмієш працювати, творити, вчитися. Дякую, що в тобі, в такій маленькій, так багато сили й наполегливості. На наступні наші подорожі дуже хотіла би працювати такою командою. Дякую, що були поряд! Дякую за щасливі посмішки дітей і їхнє небажання розлучатися з вами! Це – найголовніше в нашій роботі! Далі буде! Дякуємо всім небайдужим, вдячні “Розетка”