Сім’ї Народного Тилу!
Як усе починалося, ми обов’язково відзвітуємо. Дуже хочеться повідати вам, що ми всі переживали, які сумніви були в далекому 2016 році, і як нам таки вдалося влаштувати справді масштабну акцію під гаслом: «Щаслива мама – щасливі діти!– відправити більш ніж 1000 матерів і дітей до Болгарії і в карпатські табори.
Тривав лютий 2017 року. Група з 52 мам і дітей ( це була вже 8-ма група) заїхала у Верховину – ми продовжували свою діяльність: релаксації, мандри, гончарство, катання на лижах, сноубордах, купання в чанах, різноманітні майстер-класи під невпинним оком нашої талановитої золоторукої Наталки (хтось має золоте волосся, а наша Наталка – золоті ручки).
Але найголовніше – ми змогли втілити нашу мрію. Ми запросили Жанну Капінус, яка старанно й невтомно понад сорок років збирала українські строї. Дуже хотілося занурити наших матерів і дітей у цей багатошаровий пласт української історії і дати змогу доторкнутися до витоків джерельної української модної касти.
Останній штрих до цього справжнього перевтілення додала наша чарівниця-візажист @Olha Baraniuk-Pryimak , яка за допомогою макіяжу напрочуд влучно змогла підкреслити індивідуальність кожної нашої мамочки
А ще дуже хотілося увіковічити цю українську вроду. І знову вдача посміхнулася – натрапили на чудового фотографа Bogdan Gulyak
До цього додамо, що на наше запрошення до нас у Верховину із задоволенням завітали талановиті майстри з Косова.
Магічний гуцульско-український фешн-вік тривав увесь день.
Що з цього вийшло – можете оцінити з фотографій дівчат – чарівних, українських богинь.
Передати вам усі наші почуття, усі емоції, які захопили нас, коли ми вдягали оцю всю красу, просто неможливо. Ми були горді і щасливі, що могли доторкнутися до цієї красивої в прямому сенсі слова історії, мало того, ми отримали змогу стати безпосередніми учасниками справді священного дійства.
Результат нашої праці :
1 – календар, який можна придбати в Народному Тилу, або замовити за телефонами: 0971006433, 0632415850;
2 – плануємо фотовиставку з сім’ями наших матерів та дітей;
3 – найголовніше – готується до друку фотоальбом;
4 – книжка – пишеться повільно, втім відчуваю, що наші спільні бажання продовжувати цей проект, таки дадуть свої цікаві плоди;
5 – і найголовніше – плануємо травневу подорож до наших улюблених Карпат з посиленим психологічним завантаженням (тренінги, бесіди, майстер-класи) і пошуками творчих шляхів до свого серця і до серця Карпат. Бо серце Карпат, гадаю, кожна із наших дівчат відчує у своєму сакральному місці. А ми спробуємо допомогти – походами до Писаного каменю, на Піп Іван через Камінь з вухами, надзвичайно живописний підйом, до озера Марічейка, стежкою Довбуша, до Довбушевих комор, попити буркутської води і ще багато іншого.
Завдячуючи спонсору , який робив все непомітно і від душі, ви маєте таку захоплюючу можливість – спостерігати наш духовний ріст, чого і вам всім бажаємо! А також неперевершені фотографії в українських строях!
Дякуємо і повторюємо невтомлюючись – дякуємо всім, хто підключався в той спосіб, який кожен вибрав для себе – за матеріальну підтримку, за подарунки, за канцелярію, розвивалки і багато іншого!
Старт на 21 групу вже є.
Дякуємо всім, хто підключиться.
4149 4978 5686 1796 (Бахвалова Світлана)
Дякую всю команду Народний тил – ви найкращі, найвитриваліші люди на планеті.
Ваша підтримка дуже багато значить для нас.
Дякую команду, люблячих свою справу, людей – надійний Тил нашого проекту “Сім’ї Народного Тилу” ” Щаслива мама – щасливі діти” Natali Mostipan Alina Korpach Володимир Барилюк
Дякуємо нашій газдині пані Марічці Петрук (Ігор Стефурак) за турботу, теплоту і чуйність!
Luda Gavrish ти наш путівник по Косівщині і Верховинщині – дякуємо за швидку допомогу!
Вибачте кого не назвала, кого пропустила.
Ви всі в нашому серці!