Робота «Народного тилу» з дітьми загиблих, зниклих безвісти, полонених та важко поранених  почалася ще навесні 2015 року. Розпочинали ми з кількох посилок наповненими одягом, іграшками, товарами для малюків та іншими речами такими необхідними в побуті через втрату батька-годувальника. Це сталося через те, що у волонтерів, які з початку війни допомагали військовим, просто забракло сил не помічати дітей тих, хто не повернувся. Адже, коли батьки віддали життя та здоров’я за спільне мирне майбутнє усієї країни, то і про їхніх дітей треба дбати спільно.

Це прагнення з «Народним тилом» розділяло все більше людей: до допомоги залучилися відомі діячі культури, зірки, бізнесмени та інші люди зі всього світу, яким не байдужа доля України.

Влітку 2016 року  анонімний спонсор, що виділив гроші на відпочинок 150 діток і мам у Болгарії. У процесі роботи стало ясно, що дівчатка та хлопчики знову посміхатимуться тоді, коли бачитимуть усміхнених мам. Тобто, першочергова задача – допомогти саме вдовам підвестися на ноги і навчитися жити по-новому заради майбутнього.

Таким чином, сьогодні проект “Діти” перетворився на “Сім’ї Народного Тилу”. Ідейний натхненник проекту, психолог Світлана Бахвалова лозунгом проекту називає “Щаслива мама – щаслива діти”. Під її безпосереднім керівництвом і завдяки залученню спонсорських коштів вже близько 1000 дітей і мам відпочили у Болгарії та українських Карпатах, знайшли моральну підтримку, відкрили в собі сили до творчості й навіть започаткуванню власного бізнесу. Все це стало можливим завдяки спільним зусиллям Народного Тилу, Громадського Хабу, авіаперевізника “Роза вітрів”, компаній “Нова пошта”, “Розетка” та благодійників з усього світу.

На жаль, дружин та дітей загиблих військових стає все більше. Вони потребують нашої з вами підтримки та уваги. Постійно, щодня.

Сім'ї народного тилу

Підтримуємо сім'ї загиблих українських військових